Difference between revisions of "Marek Grabovski"
From 8th Sea
m |
|||
| Line 11: | Line 11: | ||
|- | |- | ||
!style="text-align:right;"|Languages known: | !style="text-align:right;"|Languages known: | ||
| − | |Polish (Nayive), English ( | + | |Polish (Nayive), English (Passed) |
|- | |- | ||
!style="text-align:right;"| Skype: | !style="text-align:right;"| Skype: | ||
Revision as of 11:33, 9 May 2016
| Marek Grabovski | |
|---|---|
| Rank: | Able Seaman |
| Specialisation: | Military Diver |
| Languages known: | Polish (Nayive), English (Passed) |
| Skype: | Ratty (alexey.alexandrov.da) |
